ОФІЦІЙНО МІСТО-ПОБРАТИМ

Дата: 11.06.2024 10:08

✅Сьогодні історичний день для нашого краю. Саме сьогодні голова Меджибізької селищної ради Олександр ТКАЧ та бурмістр Анджей КУНТ підписали меморандум про співпрацю міст-побратимів між Меджибожем і польським містечком Костшин-над-Одрою. Так склалось історично що саме в другу неділю червня Меджибіж і Костшин-над-Ордою відзначають День міста.

📌Саме влада і жителі польського містечка Костшин-над-Одрою з перших днів війни підтримували саме нас, неодноразово надававши гуманітарну допомогу нам і захисникам нашої громади.

🔸Меморандум окреслює велику кількість сфер для постійної співпраці, обміну досвідом, закладає основи для нових спільних проєктів та якісного розвитку попередніх напрацювань. Але головне те, що він чітко визначає наш шлях гармонізації та партнерства.