УВАГА!!!ТИМЧАСОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ

Дата: 17.06.2024 13:06

Возможно, это изображение текст

📌Меджибізька селищна рада повідомляє, що з 17.06.2024 року по всій території громади буде вимкнено вуличне освітлення до 01.09.2024 року.

🔸Дане рішення пов’язано із важкою ситуацію в енергосистемі України внаслідок системних російських обстрілів та введення для регіонів лімітів споживання електроенергії.

🔹Сподіваємось, що дане рішення не принесе значних незручностей, адже в літній період маємо тривалий світловий день. Та не забуваймо, що із 00:00 до 05:00 триває комендантська година.

🔸Тож маємо бути готовими до відключень не тільки влітку, але й в зимовий період. Подбайте завчасно про підготовку до можливих тривалих відключень електроенергії.

📌Також закликаємо кожного жителя громади долучитися до економії та вжити всіх заходів до мінімізації витрат електроенергії, особливо в години пікового навантаження - з 18:00 до 23:00.

Зменшити використання електроприладів, відмовитись від тих, що не є критично важливими.

Сьогодні Україні потрібна допомога кожного із нас, від цього залежить наше життя і наша Перемога!Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!