ВІТАЄМО З НАЙВИЩИМ РЕЗУЛЬТАТОМ - 200 БАЛІВ ІЗ НМТ

Дата: 24.06.2024 08:57

Фото без описуФото без опису

📌Третій рік поспіль замість ЗНО в Україні проводиться Національний мультипредметний тест (НМТ). Він складається з трьох предметів — українська мова, математика, історія України. Це пов'язано з повномасштабним вторгнення росіян та бойовими діями в країні.

Тож всі, хто потрапив в основну сесію та вже склав тестування отримують результати. Найвищий бал, який можна здобути на НМТ, — 200. Набрати їх не так і просто, адже питання на мультитестуванні аналогічні питанням ЗНО.

✅Вітаємо з блискучими досягненнями випускниць Голосківського ліцею Зоряну ШРУБКІВСЬКУ та Анастасію ПРОКОПОВУ, які здобули найвищий результат – 200 балів із НМТ з української мови та математики.

Настя отримала найвищий бал з української мови, Зоряна - з математики.

Бажаємо дівчатам наснаги, нових перемог, здобутків. Пишаємось таким високим результатом. Дякуємо, за високий рівень знань.

🔹Висловлюємо щиру вдячність за гарну підготовку та високий професіоналізм вчителям ліцею: МАРТИНИШИНІЙ Наталі Борисівні, вчителю української мови та літератури та КОЗКО Діані Володимирівні, вчителю математики.

Приємно, коли незважаючи на перешкоди, учні нашої громади досягають найвищих результатів.

Пишаємося нашою молоддю!