ВІДБУЛАСЯ 61 ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 24.06.2024 09:03

Фото без описуФото без опису

🔹20 червня, під головуванням селищного голови Олександра Ткача, відбулася 61 чергова сесія.

На розгляд було винесено 26 питань, що стосувалися різних сфер діяльності територіальної громади.

Основні з них:

✅Внесено зміни до селищного бюджету, виділено кошти:

➖1 млн для виконання запитів військових частин;

➖ 150 тис - для придбання шин для військових, відповідно до звернення;

➖2 млн грн для капітального ремонту харчоблоку Меджибізького ліцею;

➖1,5 млн грн - капітальний ремонт будівлі котельні Ставницької філії із застосуванням заходів із енергозбереження;

➖110 тис грн - для преміювання спортсменів;

➖224 тис грн у вигляді субвенції для облаштування пожежної системи КСМЗ «Меджибізький дитячий будинок інтернат».

✅Відповідно до звернень, на лікування військовослужбовцям ЗСУ виділено 45 000 грн; одноразової допомогу на лікування громадян - 21 000 грн.

✅затверджено звіти: про хід виконання у 2023 році «Програми вдосконалення соціальних послуг для сім’ї, дітей та молоді КУ Меджибізький територіальний центр соціального обслуговування на 2021 – 2025 роки», «Програми вдосконалення соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома Меджибізького ЦНСП

на 2021-2025 роки», програми розвитку фізичної культури та спорту Меджибізької селищної ради на 2021 -2025 роки.

📌З усіх питань прийнято рішення, які будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради, відповідно до чинного законодавства.

Фото без описуФото без опису