З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 13:01

Возможно, это изображение текст

Шановна громадо!

🇺🇦Сьогодні ми відзначаємо 28 річницю з Дня прийняття Конституції України.

✅ Україна – суверенна і незалежна,демократична, соціальна і правова держава. Територія України – цілісна і недоторканна, а людина, її життя та здоров’я мають найвищу соціальну цінність.

В умовах війни, статті Основного закону України набули особливого змісту для кожного українця.

Нині, у жорстокій боротьбі з російською федерацією, ми відстоюємо своє право жити у вільній і незалежній державі, ми виборюємо ідеали людської гідності, справедливості, свободи.

🇺🇦 Щира подяка кожному, хто щоденно стоїть на захисті конституційного права українців жити у цілісній, суверенній та незалежній Україні! Щира подяка кожному, хто наближає Перемогу!

З повагою,селищний голова

Олександр ТКАЧ!