Мітинг до Дня Конституції України

Дата: 28.06.2024 15:00

Фото без опису Фото без опису

08 червня в селищі Меджибіж відбувся мітинг з нагоди 28-ї річниці прийняття Конституції України.

28 червня 2024 року - 28-ма річниця прийняття Конституції України і 856 день від моменту повномасштабного вторгнення військ рф в Україну. В умовах нашої боротьби і на тлі незліченних злочинів окупантів, цінності, закладені в Основному Законі, для кожного українця набувають ще вагомішого і більш глибинного змісту.

Дієвість норми Конституції українці демонструють на практиці впродовж вже понад 10 років війни, яку рф розвʼязала і веде проти України.

Ми протистоїмо агресору, який зневажає юридичні норми, міжнародне право, за підтримки закордонних партнерів наближаємо нашу Перемогу, логічним продовженням якої буде притягнення до відповідальності держави-терориста. А цивілізований світ отримає шанс на встановлення стійкого миру та успішну реконструкцію глобальної системи колективної безпеки.

Слава Україні! Героям слава!

Фото без опису Фото без опису