З ДНЕМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІІЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 04.07.2024 10:42

Шановні поліцейські ! Поліцейські – основна ланка безпеки і порядку в Україні. Сьогодні найвищою оцінкою вашої діяльності є довіра громадян.

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Ви пов’язали своє життя з відповідальною, ризикованою та важливою справою – служити українському народові. Щодня ви мужньо несете свою службу, захищаючи українців, громадський порядок, права та свободи, а в час війни - і життя людей. Ви самовіддано боретеся проти злочинності й надаєте допомогу тим, хто її потребує.

Особливі слова до ветеранів, ви віддали частину свого життя задля захисту кожного з нас від біди, і сьогодні кожен з вас готовий допомогти молодому поколінню своїм досвідом. Щира вдячність вам за багаторічну працю !

Бажаю вам витримки, міцного здоров’я, мирного неба. Божого благословення та міцної віри в своє покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов’язку, успішної служби. Та як найшвидшої Перемоги усім!

З повагою,

селищний голова Олександр ТКАЧ