РІК ВТРАТИ…

Дата: 23.08.2024 14:19

Фото без опису21 серпня, виповнюється рік з дня загибелі нашого Героя Олександра БАЛІЦЬКОГО, який за наш спокій та мир заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

Народився Олександр 07 листопада 1969 року в селі Лисогірка в сім’ї робітників. Навчався в Лисогірській восьмирічній школі, 9-11 класи закінчував в Голосківській середній школі. В 1983 році вступив до Хмельницького ПТУ, здобувши освіту зварювальника. За його життя це була друга і остання війна, адже Олександр був учасником Афганської війни.

До повномасштабного вторгнення працював зварювальником у військовій частині.

У 2022 році був мобілізований до лав ЗСУ. Був кулеметником 3 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу стрілецького батальйону.

Загинув під час виконання бойового розпорядження в районі населеного пункту Діброва Сєвєродонецького району Луганської області.

Похований в селі Лисогірка Хмельницького району Хмельницької області.

Олександр показав приклад справжнього патріота приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна та громадянина .

«Люблячий батько, хороша людина з великим серцем!», - таким його згадують односельчани.

Це велика втрата для всієї громади та нашої Батьківщини, важко усвідомити, що ми втрачаємо найкращих.