2-ИЙ РІК ВТРАТИ…

Дата: 24.08.2024 22:14

Фото без описуСьогодні, 24 серпня, виповнюється два роки з дня загибелі нашого Героя Василя ЦІОЛКО, який за наш спокій та мир заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

Народився Василь 07 січня 1985 року в селі Западинці Летичівського району.

Навчався в Зададинецькій ЗОШ І-ІІ ст. та Гречинецькій ЗОШ І-ІІІ ст. В Хмельницькому ПТУ№7 здобув будівельну спеціальність.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ на територію України, записався добровольцем до лав ЗСУ!

Захищав територію України в складі 63 бригади на посаді командира відділення розвідувальної роти.

24 серпня 2022 року сержант Ціолка Василь Анатолійович загинув в результаті важких поранень, отриманих внаслідок детонації ворожої міни під час відсічі ворожої агресії в районі села Благодатне, Баштанського району Миколаївської області. В загиблого Героя залишились батьки, сестра, брати , цивільна дружина та троє неповнолітніх дітей.

Напередодні, селищний голова Олександр Ткач, відвідав могилу Героя, вшанувавши памʼять Василя Ціолки.

Фото без опису Фото без опису

Люблячий син, справжній друг, добра людина. Це велика втрата для всієї громади та нашої Батьківщини, важко усвідомити, що ми втрачаємо найкращих.