РІК ВТРАТИ…

Дата: 26.08.2024 09:10

Фото без описуРік тому, 25 серпня, до нашої громади надійшла сумна трагічна звістка – під час виконання військового обовʼязку в населеному пункті Велика Шапківка Куп’янського району Харківської області, загинув наш земляк - Віталій ШЕВЧУК.

Віталій народився 17 березня 1986 року в селі Лисогірка. Навчався в місцевій школі. Отримав професію водія сільськогосподарської техніки в Голосківському профтехучилищі.

З 2005 року проходив строкову службу.

З 2008 року працював в ГУ ДСНС міста Київ на посаді розміновувача.

Так як і його батько Віталій захоплювався фото. Весь свій вільний час полюбляв проводити із сім’єю, адже мав велику родину, з дружиною виховували четверо дітей.Фото без опису

З 2016 вступив до лав захисників, був учасником АТО. З першого дня російсько-української війни одразу встав на захист Батьківщини.

Він був найкращим батьком та чоловіком, люблячим сином , люблячим сином,чесною і порядною людиною. В нашій пам’яті Віталій залишиться як справжній Герой своєї Батьківщини.

Фото без описуПохований Герой на місцевому кладовищі в селі Лисогірка Хмельницького району Хмельницької області.

Доземний уклін Віталію за його вірність, мужність, силу духу та рішучість захищати свою рідну землю.

Щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі... Розуміємо, що жодні співчуття не зменшать біль втрати, жодне слово не втамує тугу в серці ні через рік, ні через десятки років.