РІК ВТРАТИ...

Дата: 29.08.2024 09:35

Фото без опису28 серпня виповнився рік з дня загилелі нашого Героя Анатолія СВИСТУНА, який за наш спокій та мир заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

Народився Анатолій 07 серпня 1976 року в селі Требухівці.  Навчався в Требуховецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, далі вступив до Голосківського профтехучилища, де отримав фах водія-електрика.

У 1994-96 роках проходив строкову службу у військах звязку. За зразкове виконання завдань отримав звання старшого сержанта.

Все своє життя працював в будівельній галузі, завжди допомагав своїм рідним та друзям з ремонтом житлових приміщень.

Найбільше полюбляв рибалити на річці Південний Буг, адже рибалив там з друзями ще змалечку.Фото без опису

Близькі та рідні згадують його завжди веселим, мав багато друзів, жив для людей, мав повагу серед односельчан.

20 вересня 2022 року був призваний по мобілізації, служив у 3-й Окремій Штурмовій Бригаді «Азов».

Клятий ворог обірвав життя справжнього Героя України 28 серпня 2023 року, під час виконання військового обовязку у населеному пункті Дорожнє Донецької області.

Фото без описуПохований на місцевому кладовищі в селі Требухівці  Хмельницького району Хмельницької області.

Наш герой не просто захищав рідну землю – він захищав наші цінності, нашу гідність, наше право жити в незалежній і вільній країні. В нашій пам’яті залишиться люблячим батьком, надійним другом та людиною з великим серцем.