2-ИЙ РІК ВТРАТИ…

Дата: 02.09.2024 08:10

Фото без описуДва роки тому нашу громаду сколихнула сумна новина, 01 вересня 2022 року під час артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Піски, Донецької області отримав поранення несумісні з життям наш Герой - Василь ЛУЦИК.

Народився Василь 23 грудня 1984 року в селі Западинці, Летичівського району, Хмельницької області. Навчався у Западинецькій ЗОШ І - ІІ ступенів, закінчив Чернятинський аграрний технікум, згодом здобув спеціальність інженера - механіка у Вінницькому Державному Аграрному Університеті.

З перших дніФото без описув повномасштабного вторгнення російських військ на територію України проходив службу в окремому стрілецькому батальйоні Територіальної оборони Хмельниччини. Учасник АТО у 2015 - 2016 роках, старший сержант, командир взводу Луцик Василь Леонідович.

Фото без описуВ пам’яті залишиться люблячим сином, братом, чоловіком та батьком , добрим і надійним другом.

Наш Герой віддав своє життя заради нашого майбутнього, заради миру і свободи, заради кожного з нас. Цей подвиг ніколи не зникне з нашої пам’яті, як не зникне з наших сердець відчуття гордості за його мужність, відвагу і самопожертву.

Доземний уклін Василю за його вірність, мужність, силу духу та рішучість захищати свою рідну землю.

Гірко, що і сьогодні ми продовжуємо втрачати кращих з кращих, що віддають своє життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою, а наша Україна була самостійною і незалежною.

Вічний спочинок і світла пам'ять Герою.