Обслуговування громадян на території Меджибізької громади

11 Листопада, 2022 р., 14:28
   Сервісні центри головних управлінь Пенсійного фонду України отримають додатковий інструмент, за допомогою якого для підтвердження особи відвідувача можуть приймати е-паспорт (ID-картку), сформований в застосунку «Дія».
03 Листопада, 2022 р., 07:29
   Якщо пенсію особам 75 – річного віку і старшим обчислено з врахуванням заробітної плати, то таким особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» з 1 березня 2022 року проведено перерахунок пенсії шляхом збільшення показника середньої заробітної плати на коефіцієнт 1,14, тобто проведено індексацію пенсії.
25 Жовтня, 2022 р., 18:05
   За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже  з жовтня Фонд здійснює виплату призначених  органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року  порядок  звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.
01 Лютого, 2016 р., 09:09
         11 жовтня 2017  року набрали чинності статті Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, якими передбачено перерахунки пенсій з 1 жовтня поточного року.
01 Лютого, 2016 р., 09:05
@page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: #000000; line-height: 0.64cm; text-align: justify; orphans: 0; widows: 0 } p.western { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 12pt; so-language: ru-RU } p.cjk { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 12pt; so-language: zh-CN } p.ctl { font-family: "Times New Roman", serif; font-size: 12pt; so-language: ar-SA }