Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи

28 Червня, 2023 р., 10:03
Перелік ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ) на території Меджибізької ТГ №
08 Червня, 2023 р., 09:51
Щорічно лісові пожежі завдають непоправного збитку природі і державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на весняно-літній період. У вихідні та святкові дні ліс відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання джерел вогню. За декілька годин неконтрольована пожежа може знищити цілі лісові масиви, які росли десятками років. Великої шкоди пожежі завдають фауні – гинуть птахи, звірі.
08 Червня, 2023 р., 08:37
Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.
16 Січня, 2023 р., 16:10
19 січня християни східного обряду святкують велике церковне свято – Водохреща Господнього. Святкування цього свята передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, купання людей та пірнання в ополонку, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі. Під час проведення цих заходів зростає загроза травмування та загибелі людей на водних об’єктах.
17 Лютого, 2022 р., 13:49
Як діяти, якщо ви виявили підозрілий предмет Будь-який підозрілий предмет, що знаходиться у незвичному для нього місці, може виявитися вибуховим пристроєм. Зовнішній вигляд знахідки може приховувати її справжнє призначення. Для камуфляжу вибухових пристроїв використовують звичайні побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки тощо.