Хмельницька область, Хмельницький район

Склад виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

1. Ткач Олександр Васильович Меджибізький селищний голова
2. Германенко Всиль Васильович Заступник селищного голови
3. Нігрей Тетяна Іванівна керуючий справами виконавчого комітету селищної ради( секретар виконкому)
4. Бацевич Валентина Борисівна секретар Меджибізької селищної ради
5. Глядченко Катерина Андріївна начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму селищної ради(член виконкому)
6. Ткачук Інна Петрівна начальник фінансового відділу селищної ради(член виконкому)
7. Коваль Катерина Олександрівна начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності селищної ради(член виконкому)
8. Духневич Вікторія Броніславівна начальник відділу земельних відносин селищної ради(член виконкому)
9. Готфрід Аліна Едуардівна начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради(член виконкому)
10. Горбач Микола Михайлович начальник відділу ЦНАП селищної ради(член виконкому)
11. Гуцалюк Тамара Григорівна головний спеціаліст відділу ЦНАП селищної ради(член виконкому)
12. Герасімова Марія Вікторівна начальник юридично - кадрового відділу селищної ради ( член виконкому)
13. Леоненко Ігор Васильович головний спеціаліст загального відділу селищної ради (член виконкому)
14. Штаманетян Лалі Саргисівна директор КУ «Меджибізький територіальний центр» (член виконкому)
15. Боднарчук Лілія Костянтинівна головний лікар КНП «ЦПМСД Меджибізької селищної ОТГ(член виконкому)
16. Маріїн Микола Анатолійович директор КП «Добробут» Меджибізької селищної ради(член виконкому)
17. Махлай Людмила Миколаївна староста сіл Шрубків, Западинці, Ставниця (член виконкому)
18. Московчук Антоніна Леонтіївна староста сіл Волосівці, Митківці, Ярославка (член виконкому)
19. Катрук Тетяна Володимирівна староста сіл Требухівці,Головчинці, Лисогірка (член виконкому)
20. Слободянюк Світлана Андріївна староста сіл Голосків, Русанівці
21. Шевчук Олександр Русланович начальник Летичівського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
22. Праворський Сергій Анатолійвича поліцейський офіцер громади Селищний голова Олександр ТКАЧ