Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

«Найкращий читач року – 2017»

 Сьогодні, 23 березня в Меджибізькій публічній бібліотеці відбулася головна подія року – 2 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Найкращий читач року – 2017». Головними дійовими особами були діти 6, 7 класів, читачі з усіх бібліотек нашої громади.


Дух читання, книжки об’єднував всіх, хто зібрався в бібліотеці. Учасники помітно хвилювались перед виступом, проте це їм не заважало обмінюватися враженнями, показувати один одному книжки, що принесли з собою, розглядати приміщення бібліотеки, вчитуватися у вислови видатних людей про читання, які були розміщені на стелажах та поличках.
Сам конкурс «Найкращий читач року» перетворився на калейдоскоп цікавих, чуттєвих, чарівних, веселих, психологічних замальовок про улюблену книжку. Читачі так щиро та з таким запалом ділилися враженнями про свою улюблену книжку, що захопили своїми розповідями присутніх дорослих, а журі майже одностайно було в оцінюванні усних виступів. Майже за кожним виступом оголошувалися найвищі бали та лунали оплески.
Конкурс непомітно добіг кінця. Журі, підрахувавши бали за усну та письмову відповідь, оголосило переможців. В категорії 6 класи перемогла Свистун Аліна. В категорії 7 класи найбільшу кількість балів набрала Кацович Анастасія. 
Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм нових успіхів, творчих злетів та перемог, дякуємо усім дітям за їх дружбу з книжкою, адже читання обов’язково приведе їх до успіху та перемоги . Бажаємо всім здоров’я, успіхів та нових читацьких знахідок. 
 Всі учасники конкурсу були нагороджені дипломами та солодкими подарунками.« повернутися до списку новин