Летичівський район, Хмельницька область

Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів

18 жовтня 2016 року, Меджибізька об’єднана територіальна громада приймала Всеукраїнський семінар директорів позашкільних навчальних закладів. Тема семінару «Приорітети розвитку позашкільної освіти в громаді в рік державності в Україні».
На кордоні Летичівського району гостей зустріли заступник Меджибізького селищного голови Остапова Н.П., та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради Король О.М.

Теплими усмішками, та чудовою піснею учасників семінару зустріли учні Меджибізької ЗОШ I-III ступенів. Креативно, цікаво та на високому рівні для директорів позашкільних закладів, були проведені екскурсії по школі та шкільному музеї.
Уся учнівська родина Меджибізької ЗОШ I-III ступенів, колективи Меджибізької музичної школи, колективи гуртківців Меджибізького будинку дитячої та юнацької творчості Меджибізької селищної ради, святковою програмою «На перехресті культур», презентували 870-літню історію селища міського типу Меджибожа.
Продовжився семінар круглим столом, де виступили: заступник ректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Попик О.Ф., директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Г.М., секретар Меджибізької селищної ради Бацевич В.Б., начальник відділу, освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради Король О.М.
Шановні гості відвідали Державний історико-культурний заповідник «Межибіж». В усім присутніх надовго залишиться у пам’яті художня композиція у музеї Голодомору. Цікавим, також, став етнографічний музей. Під час семінару постійно панували почуття задоволення від побаченого, почутого і нових знайомств.
Каченюк А.С.