Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

В Меджибізькій громаді відбувся мітинг вшанування пам’яті жертв війни за участі ветиранів, селищного голови Демкова М.А. та членів виконкому, працівників Меджибізької селищної ради та вчителів і дітей Меджибізької ЗОШ. На завершення мітингу було покладено квіти до обеліску загиблих воїнів.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 « повернутися до списку новин