Меджибізька ОТГ гідно відсвяткувала День пам'яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 11.05.2018 10:20

9 травня 2018 р. в усіх населених пунктах Меджибіжчини проводилися мітинги-реквієм до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

МЕДЖИБІЖ

У Меджибожі мітинг-реквієм розпочався о 9:30. Ведучими на святі були Сергій Щур та Юлія Ніколайчук. На мітингу виступили: селищний голова Михайло Анатолійович Демків, голова ветеранської організації Володимир Григорович Бацевич, керівник ТОВ "Агро форте", учасник АТО Дмитро Юрійович Островський та діти Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст.

ГОЛОСКІВ

У Голоскові свято 9 травня відзначалося в європейському дусі пам'яті та примирення. Ведучими на святі були староста села Микола Андрійович Бурлака та директор сільського будинку культури Світлана Андріївна Слободянюк.

ЗАПАДИНЦІ

ЯРОСЛАВКА

У Ярославці під час мітингу-реквієм до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося відкриття нового пам'ятника перепохованим у 2017 р. воїнам, які загинули в березні 1943 р. На заході були присутні: заступник Меджибізького селищного голови Юлія Броніславівна Карбовська, головний бухгалтер Меджибізької селищної ради Катерина Олександрівна Коваль, староста села Василь Васильович Коротун, депутат Меджибізької селищної ради Олександр Дмитрович Вовк та жителі села.