Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Меджибізька ОТГ гідно відсвяткувала День пам'яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня 2018 р. в усіх населених пунктах Меджибіжчини проводилися мітинги-реквієм до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

МЕДЖИБІЖ

У Меджибожі мітинг-реквієм розпочався о 9:30. Ведучими на святі були Сергій Щур та Юлія Ніколайчук. На мітингу виступили: селищний голова Михайло Анатолійович Демків, голова ветеранської організації Володимир Григорович Бацевич, керівник ТОВ "Агро форте", учасник АТО Дмитро Юрійович Островський та діти Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ст.

ГОЛОСКІВ

У Голоскові свято 9 травня відзначалося в європейському дусі пам'яті та примирення. Ведучими на святі були староста села Микола Андрійович Бурлака та директор сільського будинку культури Світлана Андріївна Слободянюк.

ЗАПАДИНЦІ

ЯРОСЛАВКА

 У Ярославці під час мітингу-реквієм до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося відкриття нового пам'ятника перепохованим у 2017 р. воїнам, які загинули в березні 1943 р. На заході були присутні: заступник Меджибізького селищного голови Юлія Броніславівна Карбовська, головний бухгалтер Меджибізької селищної ради Катерина Олександрівна Коваль, староста села Василь Васильович Коротун, депутат Меджибізької селищної ради Олександр Дмитрович Вовк та жителі села.« повернутися до списку новин