Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Досягнення та недоліки: сайт Меджибізької громади отримав оцінку від медіа експерта

30 травня 2018 р. у Хмельницькому відокремленому підрозділі Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг "Якісне висвітлення кращих практик місцевого самоврядування". Представником Меджибізької громади на тренінгу став Сергій Щур.

Під час тренінгу учасники, спільно з радником з питань комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Аллою Собко, розглянули особливості висвітлення реформи, створення та розвитку громад. Відповідальні за ведення сайтів громад поділилися досвідом шляхів отримання інформації та висловили свої побажання щодо співпраці із центром.

"Дуже часто сайти громад "грішать" надмірним офіціозом, який насправді не цікавий і не корисний для жителів громади. Так звані паркетні заходи - наради, покладання квітів, офіційне перерізання стрічок - усе це не має нічого спільного зі спавжнім життям громади. Адже людей цікавить, чи зремонтують і коли дорогу біля них, чи буде вода і освітлення, як і куди, врешті решт, розвиватиметься громада і чи є баенн у керівництва, куди рухатися і так далі. Сайти громад мають саме про це повідомляти", - зазначила Алла Собко, радник з питань комунікації Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки програми U-LEAD з Європою. Вона також проаналізувала заповнюваність сайту Меджибізької громади. Вказала на відсутність історичної довідки створення громади, зауважила офіційність окремих текстів на сторінці сайту і підсумувала, що загалом сайт досить на хорошому рівні.« повернутися до списку новин