Меджибізька громада
Летичівський район, Хмельницька область

Впровадження інноваційних технологій у сфері державної реєстрації.

    Летичівським відділом ДРАЦС були надані методичні рекомендації щодо користування веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», та проведено навчання з головним спеціалістом Меджибізької селищної ради для роз’яснення населенню та надання практичної допомоги в отриманні необхідних документів.

    В Меджибізькому відділі Центру надання адміністративних послуг у відповідності до Порядку роботи веб-порталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», були проведені практичні заняття з метою впровадження механізму подання фізичними особами до відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та надання з накладанням електронних цифрових підписів через мережу Інтернет.

    До навчання було залучено: староста села Требухівці, працівники Меджибізького територіального центру соціального обслуговування.

    Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» - сучасний електронний ресурс, який стане допоміжним ресурсом, за допомогою його можна ознайомитися з розміщеними організаційно - методичними матеріали, здійснити реєстрацію та отримати дані у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

    Тепер старости та спеціалісти Меджибізької селищної ради, при звернені громадян громади, зможуть цілодобово у режимі он-лайн та веб-порталу у сфері державної реєстрації подавати заяви, звернення через мережу Інтернет.« повернутися до списку новин