10 Серпня, 2021 р., 15:50
Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи Меджибізької селищної ради інформує
30 Липня, 2021 р., 10:49
Робота при дії високих температур у літній період є фактором ризику настання нещасного випадку – характерні для перегрівання головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість можуть спровокувати необережність при роботі з технікою, неуважне водіння автотранспортних засобів тощо.
29 Липня, 2021 р., 13:55
Для хліборобів настає найважливіший період - збирання врожаю.
24 Липня, 2021 р., 10:53
Сьогодні, 24 липня 2021 року була проведена перевірка за зверненням від жителя, який виявив мертву рибу. За словами чоловіка, вона спливла на поверхню на відрізку річки Південний Буг в заводі біля акацій, що у Меджибожі.