Як юні таланти Меджибізької громади “запалювали” на відбірковому етапі конкурсу “Яскраві діти України”

Дата: 11.09.2018 11:45

4 вересня в Хмельницькій області розпочалися відбіркові тури Всеукраїнського конкурсу талантів «Яскраві діти України». У Летичівському районі відбір відбувся 10 вересня.

Всього за право представляти свій край на обласному рівні змагалося 17 учасників. З них 5 - це діти з Меджибізької селищної ОТГ. А саме вихованці Меджибізької дитячої школи мистецтв: Крістіна Лисюк з Лисогірки та сестри Єва та Олександа Томські, Богдан Трофімов і Віта Малютіна з Головчинець, які чудово виступили. Журі конкурсу високо оцінило рівень підготовки наших дітей і залишилися задоволеними.

Крістіна Лисюк виконує пісню «Село, моє село».

Пісня "Плакала" (Kazka). Виконує Віта Малютіна.

Фото без описуФото без опису

Відомий музикант з гурту Мотор'ролла Сергій Присяжний допоміг встановити мікрофон для виступу майбутньої зірки української естради Богдана Трофімова.

Богдан Трофімов виконує пісню «Я маленький козак» (слова і музика Михайла Назарця)

Вокальний номер "Україночка" Олександри Томської супроводжувався активними хореографічними елементами.

Єва Томська з піснею«Хай несе мене ріка» (Слова і музика Олега Скрипки)

Весь обласний відбір проходить за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч». Впродовж вересня журі у складі викладачів Хмельницького музичного коледжу імені В. І. Заремби разом із вокалістом і гітаристом гурту Мотор'ролла Сергієм Присяжним, шукатимуть таланти по всій області. Всього на Хмельниччині заплановано 21 один відбір. Фінал обласного етапу проходитиме в театрі ім. Старицького 14 жовтня куди журі відібрало Артема Шрубковського - вихованця Летичівської музичної школи. Тому, бажаємо йому перемоги у фіналі.