День Меджибожа 2019

Дата: 10.06.2019 15:47

Фото без опису   873-у річницю першої писемної згадки у славетному містечку Меджибіж, яке розташоване на злитті двох річок Південний Буг і Бужок відзначили 9 червня. Перша письмова згадка найдавнішого подільського містечка зустрічається XIІ ст. Меджибіж згадується в історичних хроніках на 110 років раніше за Львів, на 228 років раніше за Кам’янець-Подільський. Розділити радість свята та привітати жителів Меджибожа на урочистості завітали Віктор Васильвич Бондар - народний депутат україни, Юрій Миколайович Туровець - представник Благодійної організації "Фонд родини Кольгофер" та голова Летичівської селищної ради Тисячний Ігор Іванович.

Перед початком урочистих заходів жителі і гості Меджибожа вшанували пам’ять земляків, які загинули в АТО, хвилиною мовчання та  покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Першим привітав всіх жителів селища голова Меджибізької об’єднаної територіальної громади Михайло Демків, який подякував усім, хто вклав частинку своєї душі і праці в процвітання громади.

За поданням керівників установ, підприємств, організацій та товариств. За плідну працю на користь територіальної громади, професіоналізм самовідданість, особистий внесок у розвиток свого селища. З нагоди 873 - річниці першої писемної згадки, грамотами та подяками Меджибізької селищної ради були ногороджені:

• Бацевич лілія Анатоліївна
  • Бондар Оксана Миколаївна
  • Горбач Микола Михайлович
  • Гусак Петро Тимофійович
  • Іванишина Валентина Петрівна
  • Кирніцький Михайло Михайлович
  • Кожуховська Валентина Василівна
  • Коробочка Раїса Сергіївна
  • Максимчук Олена Ярославівна
  • Марущак костянтин Анатолійович
  • Протоієрей Леськів Петро Васильович
  • Пупиш Зінаїда Станіславівна
  • Шамшина Альона Михайлівна

За розуміння, підтримку, матеріальну та технічну допомогу, небайдуже ставлення, вагомий внесок в напрямку вирішення питаль та проблем Меджибожа нагороджено Подякою Меджибізької селищної ради - Холода Миколу Федоровича

За організаторські та господарські здібності, вагомий внесок в напрямку вирішення питань чистоти та порядку нагороджено Подякою Меджибізької селищної ради - Блонського Миколу Олександровича

За професіоналізм, розуміння, підтримку, небайдуже ставлення, вагомий внесок в напрямку вирішення питаль розвитку Меджибожа нагороджено Подякою Меджибізької селищної ради:

• Мейхер Галина ростиславівна - начальник головного управління Державної казначейської служби в Хмельницькій області;
  • Діхтяр Людмила Іванівна - Завідуюча відділенням Хмельницького обласного кардіологічного диспансеру;
  • Крулик Стефанія Едуардівна - Начальник відділу Державної підтримки регіонального розвитку Хмельницької ОДА;
  • Шевчук Людмила Вікторівна - лісничий Пархомівського лісництва ДП "Хмельницького лісового та мисливського господарства"

Народний депутат України Віктор Бондар привітав місцевих жителів за досягнення у різних галузях. За заслуги перед громадою подяки отримали:Фото без опису

• Теслюк Зоряна Ярославівна
  • Кащин Олександр Іванович
  • Мазурков Олег Григорович
  • Димчишина Валентина Анотоліївна
  • Московчук антоніна Леонтіївна
  • Гулько Анатолій Андрійович
  • Оверко Аліна Олександрівна
  • Дячук Наталія Миколаївна
  • Боднарчук Лілія Костянтинівна
  • Горобчишина Олена Миколаївна

За мужність і героїзм, самопожертву і відвагу Подякою народного депутата України Бондаря Віктора Васильовича були нагороджені учасники бойових дій в Афганістані:

• Похила Альберт Феодосійович
  • Богач Анатолій Іванович

Також За наполегливу працю на користь громади, за щоденні зусилля задля благоустрою та розвитку селища Подякою народного депутата був нагороджений селищний голова Меджибізької селищної ради Демків Михайло Анатолійович.

Віктор Бондар зазначив, що тільки на Меджибіж за ці роки було виділено 6 мільйонів гривень з бюджету України на різні потреби громади.

"За останні 5-6 років зроблено начебто і небагато, але насправді позаду дуже великі обсяги роботи з усіх напрямів. Ми змінювали усе, що тільки можливо: відроджували школи, садочки, на дороги кошти вибивали. Журналісти дорікали, що я для свого округу вибив з бюджету України найбільші кошти. Почали звинувачувати, що 70 млн. лише цього року пішло на все Поділля. Але я пишаюся цим фактом, бо ми разом із нашою командою змогли покращити життя тисячів людей" - підкреслив народний депутат України Віктор Бондар.

Крім цього Віктор Бондар побажав мешканцям Меджибожа, щоб вони жили у достатку та злагоді. І щоб це свято принесло їм купу позитивних вражень.

У цей святковий та радісний день завершилися роботи по проекту " Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям в смт Меджибіж" на території Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Футбольне поле стало справжнім подарунком для школярів та мешканців селища.Фото без опису

У святковій програмі Дня Меджибожа вистурили:

• Народний аматорський колектив "Бужанка"Фото без опису
  • Народний аматорський вокальний колектив колектив "Кульбаба"Фото без опису
  • гурт "Ренесанс"Фото без опису

Також під час святкування відбувалися традиційні ярмарок та виїзна торгівля.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису