Дата: 27.03.2020 15:31

МЕДЖИБІЗЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЛЕТИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  26 березня 2020 року                                        Меджибіж                                                             № 38  /2020-р

Відповідно до ст. 50 та ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року №87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України» від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом, Законом України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», постановою Кабінету Міністрів України №  239  від 25 березня 2020 року     « Про внесення змін до  Постанов   Кабінету Міністрів України  № 211, № 215, № 228, № 287, № 291, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня 2020 року. Протоколу позачергового  засідання Хмельницької  обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №6, від 25.03.2020р, з метою запобігання поширенню  гострої респіраторної хвороби COVID -19   спричиненої коронавірусом  SARS-CoV -2  на  території   Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади:

1. Внести зміни в розпорядження від 16.03.2020 року №29/2020-р «Про тимчасове  зупинення роботи об’єктів  загального користування, розташованих на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади» ,  виклавши  пункт «2»  в новій редакції: «Продовжити обмежувальні  заходи   до 24 квітня 2020 року, а саме:

ЗАБОРОНИТИ  роботу на період карантину суб’єктів  господарювання, яка  передбачає  приймання  відвідувачів, зокрема  закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, кав’ярень,  МАФів, тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності,  закладів культури (будинків культури, сільських клубів, бібліотек, комунальної установи «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання) Меджибізької селищної ради», спортивної школи, музею, релігійних закладів)   торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

-торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку,за умови забезпечення відповідного  персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання  санітарних

-провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики,   ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

-запровадження суб’єктами господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менше як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

- фізичним особам підприємцям та керівникам інших закладів і установ що знаходяться на території Меджибізької селищної ОТГ (під особисту відповідальність підприємців та керівників) неухильно дотримуватись виконання постанови Кабінету Міністрів України №  239  від 25 березня 2020 року,  « Про внесення змін до  Постанов   Кабінету Міністрів України№ 211, № 215, № 228, № 287, № 291, що стосуються продовження обмежувальних заходів в Україні до 24 квітня 2020 року.

2.Розпорядження від 19 березня 2020 року №32/2020-р «Про внесення змін в розпорядження від 16.03.2020 року №29/2020-р «Про тимчасове  зупинення роботи об’єктів  загального користування, розташованих на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади» вважати таким, що втратило чинність

3.Всі інші пункти  розпорядження від 16.03.2020 року №29/2020-р. «Про тимчасове  зупинення роботи об’єктів  загального користування, розташованих на території Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади» залишаються без змін.

Секретар  селищної ради                                                           Бацевич В.Б.