Відбулася 3 чергова сесія Меджибізької селищної ради

Дата: 09.12.2020 10:12

8 грудня 2020 року о 09-00 годині,в адмінприміщенні с. Требухівці відбулася 3 чергова сесія Меджибізької селищної ради з таким порядком денним:

1.Про внесення змін до структури виконавчого апарату Меджибізької селищної ради.
2. Про створення фінансового відділу Меджибізької селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.
3.Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.
4. Про виключення з числа підписантів з Єдиного державного реєстру юридичних осіб,фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
5.Про затвердження Програми розвитку освіти в Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді на 2021-2025 роки.
6.Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Меджибізької селищної ОТГ на 2021-2025 роки. 7.Про затвердження Програми розвитку культури в Меджибізькій селищній об’єднаній територіальній громаді на 2021-2025 роки.
8. Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Меджибізької об’єднаної територіальної громади Летичівського району Хмельницької області на 2021-2025 роки.
9.Про затвердження Програми « Шкільний автобус» Меджибізької селищної об’єднаної територіальної громади на 2021-2025 роки.
10. Про затвердження Програми соціальної допомоги учасникам бойових дій,учасникам війни, дітям війни, ветеранам праці, людям похилого віку на 2021-2025 роки.
11. Про затвердження Програми посилення охорони публічної безпеки і боротьби зі злочинністю на території Меджибізької об’єднаної територіальної громади «Правопорядок 2021-2025».
12. Про надання одноразової допомоги на лікування.
13. Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій.
14. Про надання одноразової допомоги на поховання.
15. Земельні питання.
16. Різне.