Укрпошта оголосила передплату газет та журналів на другу половину 2021 року

Дата: 19.04.2021 09:04

Укрпошта розпочала передплату газет і журналів на друге півріччя. Понад 3300 видань вже можна передплатити за електронними каталогами. Передплата періодики за друкованими каталогами стартує з 15 квітня. Так, українці матимуть більше двох місяців, аби визначитися, які газети та журнали хочуть отримувати до кінця року, та оформити підписки.

Передплатна кампанія на липень-грудень поточного року буде проведена за старими тарифами.
Серед найпопулярніших газет та журналів понад 1249 всеукраїнських, 1363 обласних й районних та майже 700 зарубіжних видань.

Оформити передплату на газети та журнали можна в такі терміни:
-          до 16 червня - на видання України;
-          до 24 червня - на обласні та районні видання.

Оформити передплату на другу половину 2021 року можна зручно та безпечно онлайн, а також у всіх понад 11 000 поштових відділеннях або безпосередньо у листонош.

Для передплати онлайн газет та журналів  на сайті Укрпошти клієнт може швидко обрати із переліку загальноукраїнське, місцеве чи зарубіжне видання та оплатити вартість передплати платіжною карткою. При оформленні передплати онлайн застосовується знижка на тариф приймання. Відшукати на сайті улюблене видання можна за назвою, індексом та за тематикою.

Передплата друкованих видань здійснюється відповідно до затверджених Міністерством інфраструктури тарифів, які на друге півріччя 2021 року залишаються такими ж як і для першої половини цього року.

В рамках передплатної кампанії у клієнтів Укрпошти є можливість взяти участь в проєкті «Подаруй дитині радість читання»! Всі охочі можуть оформити передплату для діток, позбавлених батьківського піклування будь-якого соціального закладу України на вітчизняні видання дитячої або юнацької тематики.