Відсвяткували День Європи!

Дата: 16.05.2021 14:54

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи.

Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.
    Довідково: Рада Європи це свято відзначає 5 травня. Перше визнання Дня Європи відбулось у Раді Європи у 1964 році. Пізніше Європейський Союз започаткував свій власний Європейський день на відзначення декларації Шумана, саме тому його називають ще  «Днем Шумана».

Цього року святкування Дня Європи в Україні припало на 15 травня. Це вже 19-й День Європи, який відзначила Україна.

Меджибізька громада також приєдналася до святкування та відзначення цього дня:

• відбулася урочиста церемонія підняття Прапора Європейського Союзу в Сквері імені Героїв АТО.
  • в закладах освіти громади проведенно патріотичні виховні заходи та бесіди, конкурси малюнків.
  • в бібліотеках громади були організовані та проведені книжкові виставки.

Ці заходи були спрямовані на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед читачів, учасників та відвідувачів закладів освіти та культури, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.