Меджибізька громада

Хмельницька область Хмельницький район

Сектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та мобілізаційної роботи інформує

Дата: 13.01.2022 14:56
Кількість переглядів: 525

Повернення ветеранів до мирного життя: Коли в Україні з'явиться державна  програма

В рамках розвитку співпраці між Центром психічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА та Збройними Силами України впроваджується система перенаправлення ветеранів/ветеранок і членів їхніх родин від 18 років для участі у психологічно-навчальних семінарах «Стрес: як розпізнати і що робити» СЕТА.

Програма СЕТА (від англ. Common Elements Treatment Approach –  Терапевтичний підхід на основі спільних компонентів)  – це програма безкоштовної психологічної допомоги для ветеранів та членів їхніх сімей. СЕТА базується на найбільш ефективних компонентах Когнітивно-поведінкової терапії (КПТ), ефективність якої підтверджена дослідженнями, що проводились у різних країнах світу. Зокрема ефективність впровадження програми  була доведена в таких країнах, як Ірак, Бірма, Тайланд, Замбія та Ефіопія. Програму СЕТА було адаптовано, протестовано та впроваджено в Україні. Метою проекту є збереження психічного здоров’я, сприяння підвищенню ефективності та  доступності послуг у сфері психічного здоров’я для ветеранів АТО/ООС та членів їхніх родин.

У семінарі «Стрес: як розпізнати і що робити» використовуються методи CETA – програми консультування, що була розроблена дослідниками з Університету Джона Хопкінса (США). Зараз CETA використовується у всьому світі, а в Україні СЕТА впроваджується фахівцями, які пройшли навчання на базі Києво-Могилянської академії.

Як ветерану/ветеранці або члену їхніх родин потрапити на короткий семінар СЕТА:

1. Перейти за посиланням реєстрації:

https://jhsph.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_bIb0UbKofM1OXnT?Source=IS

2. Заповнити контактну інформацію: обрати зручну дату, час, заповнити анкету самооцінювання. Семінар проходить у форматі групової взаємодії, тому на кожну окрему дату формується невелика по кількості людей група.

3. Із списку провайдерів обрати провайдера (до прикладу, Маріанна Варшавська).

4. За день до обраної дати людині прийде лист з проханням підтвердити участь у семінарі.

5. В день проведення семінару людина отримаєте посилання на ZOOM та короткі технічні інструкції з налаштування для комфортної участі.

6. В разі будь-якого технічного збою при підключенні чи під час семінару учасникам надаються контакти асистента, який допомагає вирішувати технічні питання.

Після завершення семінару ведучі супроводжують учасниць та учасників у практикуванні нової навички. Тим учасникам, які потребують більшої підтримки, пропонується індивідуальне психологічне консультування.

Чому варто відвідати семінар (онлайн):

  • Учасники дізнаються про те, як організм реагує на стрес та травму.
  • Отримають персональну оцінку власного психічного здоров’я.
  • Дізнаються, чи є потреба у індивідуальному психологічному консультуванні.
  • Зможуть взяти участь у досліджені програми психологічної допомоги ветеранам/ветеранкам та членам їхніх сімей. Це на власний добровільний вибір.

Ми впевнені, що наша плідна співпраця допоможе нашим ветеранкам і ветеранам налагодити та покращити своє життя, стати більш успішними і витривалішими перед викликами сучасного сьогодення.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 068 421 55 30 .

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь