ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 13.01.2022 16:10

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей,12 січня 2022 року було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Меджибізької селищної ради. На порядку денному розглядалося 3 питання, а саме: про надання дозволу на укладення договору про поділ спадквого майна, яке належить малолітній, про надання неповнолітньому згоди на оформлення спадщини (земельної ділянки), про стан виконання батьківських обовязків.

Питання детально вивчені начальником служби у справах дітей Оленою Пасічник, спеціалістом служби у справах дітей Інною Данилюк та обговорені присутніми членами комісії, а саме: селищним головою Ткачом О.В., директором Меджибізького центру надання соціальних послуг Штаманетян Л.С., начальником відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Глядченко К.А., начальником юридично-кадрового відділу Герасімовою М.В., інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області  Островською О., поліцейським офіцером громади Праворським С.А.  та головним лікарем КНП "ЦПМСД Меджибізької селищної ради" Боднарчук Л.К.

Члени комісії детально обговорили поставлені питання, вислухали запрошених на комісію  та прийняли виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.