Здійснено черговий виїзд з метою контролю умов проживання і виховання дітей

Дата: 31.03.2022 09:55

Начальником служби у справах дітей Оленою Пасічник спільно із спеціалістом служби у справах дітей Інною Данилюк, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Оксаною Островською та поліцейським офіцером громади Сергієм Праворським здійснено черговий контроль за умовами проживання і виховання дітей по населених пунктах Меджибізької територіальної громади.

Також, дітям було роздано необхідні речі, які наддали небайдужі жителі громади.

Найбільш не захищенні перед обличчям війни – діти. Захист їхніх прав - пріоритет для влади всіх рівнів. У разі, якщо громадянам Меджибізької територіальної громади стане відомо про випадки неналежного виконання батьками своїх обов'язків по відношенню до дітей, у разі виявлення факту залишення дитини у небезпеці, а також у будь-яких випадках, коли порушуються права дітей, необхідно повідомити службу у справах дітей Меджибізької селищної ради.

Пасічник Олена Сергївна - тел. 0970114602