Увага! Громадське обговорення. Влаштування пішохідної зони по вул. Замкова, біля Парку ім. Героїв АТО (від Меджибізького будинку культури до Меджибізького ліцею)

Дата: 13.05.2022 14:44

Просимо небайдужих громадян подавати власні пропозиції і зауваження!

Мета: створення комфортних, гідних умов для пересування людей та візуальне покращення центральної частини міста через влаштування пішохідної зони на вул. Замковій поблизу парку ім.Героїв АТО в смт. Меджибіж Хмельницького району Хмельницької області.
       Ця жвава пішохідна зона користується попитом серед
туристів, мешканців, гостей Меджибожа та є важливим транзитним вузлом — на ній сходяться пішохідні потоки з вулиць Ринкова, Пушкіна та Шевченка.  Впорядкування території є конче необхідне, оскільки багато дітей та дорослих відпочивають в парковій зоні та на дитячому майданчику, а інтенсивний рух авто, є небезпечним для здоров’я мешканців.

Також, є бачення відкриття ринку один раз в тиждень, по вул.Замкова, поряд з Меджибізьким будинком культури.

Інформація щодо очікуваних результатів:

Будуть створені комфортні умови для безпечного пересування мешканців та гостей селища. Покращено візуальний вигляд центральної частини міста завдяки облаштуванню пішохідної зони на вул. Замкова біля парку ім. Героїв АТО.  В селищі з’явиться сучасний пішохідний простір.
- відкриття ринку (торгових рядів).