Просимо мешканців Меджибізької громади створити живий коридор, щоб зустріти полеглого Героя

Дата: 22.07.2022 15:11

23 липня, Меджибізька територіальна громада у скорботі зустрічає загиблого захисника України - Юрія ДЯЧУКА, воїна, який віддав своє життя у боротьбі з російськими загарбниками.

Прибуття кортежу з тілом загиблого очікується у с. Станиця  орієнтовно о 9-00 годині. Прохання до жителів населених пунктів с.Требухівці, смт Меджибіж та с.Ставниця вийти та вздовж дороги створити живий коридор, аби гідно зустріти загиблого Героя. Час похорону відбудеться  23 липня, в селі Ставниця о 11годині.

Молода людина,чоловік який лише починав своє життя. Ми усі дуже сподівалися до останнього, що він залишиться живим. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.