У Меджибізькій громаді в останню путь провели захисника - Юрія ДЯЧУКА

Дата: 23.07.2022 17:24

З 2014 року брав участь у зоні проведення АТО, ООС. В 2021 році свідомо вступив на контрактну службу в ЗСУ. З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів став на захист своєї держави.

Військовий загинув 18 березня внаслідок артилерійського обстрілу у Херсонському напрямку, зберігши вірність Присязі до кінця. Всі, хто близько знали Юрія, відзначали в ньому, невластиву багатьом сучасним молодим людям, доброзичливість та хоробрість. По характеру був врівноваженим, не конфліктним, дружнім і надійним татом для двох діток.

Віддали йому шану та провели загиблого у вічність рідні, друзі, земляки, бойові побратими. Кількасот жителів населеного пункту сформували живий коридор із квітами та прапорами під час руху жалобної процесії. Кортеж із труною бійця односельці проводжали на колінах.

Поховали загиблого воїна з військовими почестями на місцевому кладовищі.

Молода людина, хлопець, який лише починав своє життя. Ми усі дуже сподівалися до останнього, що він залишиться живим. Немає слів, щоб передати біль та cум через непоправну втрату. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого, схиляємо голови та низько вклоняємось батькам.

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!