У Меджибізькій громаді провели в останню путь старшого сержанта - Василя ЛУЦИКА

Дата: 06.09.2022 18:13

Сьогодні провели в останню путь старшого сержанта - Василя Леонідовича ЛУЦИКА, який загинув, захищаючи Україну в селі Піски на Донеччині. Він проходив військову службу в окремому стрілецькому батальйоні ТрО  Хмельниччини. Був одним із найдосвідченіших військовослужбовців, ветеран російсько-української війни, учасник АТО у 2014−2016 роках. Йому тепер навіки 37. Вдома залишилась дружина Міла та двоє дітей. Військовий героїчно загинув, захищаючи Україну, за наш з Вами мир і безпеку. Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя  в боротьбі з підступним ворогом, щоб ми мали мирне небо над головою.

Віддати останню шану загиблому захиснику у вічність прийшли рідні, друзі, земляки, бойові побратими. Кількасот жителів населеного пункту сформували живий коридор із квітами та прапорами під час руху жалобної процесії. Кортеж із труною бійця односельці проводжали на колінах. Прощання відбулось в Свято-Михайлівському храмі с. Западинці. Місцем останнього спочинку захисника став його рідний край – Василя поховали на кладовищі у с. Западинці.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо Ваш біль та низько вклоняємось світлій пам’яті нашого земляка. Нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини. Вічна пам‘ять захиснику України!