До уваги мешканців Меджибізької територіальної громади!!!

Дата: 07.09.2022 10:05

Хмельницький обласний центр соціальних служб інформує мешканців міста та  області, що одним із найблагородніших вчинків людини - є захист і виховання дітей, які під час  військових дій  залишилися без батьківського піклування. Особливо гостро це питання стоїть сьогодні, коли під час війни діти втрачають своїх батьків, рідних, близьких.

Якщо у вас велике серце - візьміть  дитину у свою родину!

Існує декілька традиційних форм прийняття дитини на виховання у сім’ю, серед яких – усиновлення, опіка та піклування, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронат над дитиною або тимчасове влаштування дітей у сім’ї громадян під час воєнного стану.

Більш детально дізнатися про умови та можливості оформлення  дітей   в родину можна за  посиланням hocsssdm@ukr.net  на сторінці Фейсбуку  https://www.facebook.com/hocss.admin  або за моб. тел. 0975469127.