У рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримки дітей в умовах війни», що впроваджуються Партнерством «Кожній дитині»

Дата: 21.09.2022 16:20

(@Partnership for Every Child / Кожній дитині) за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерство соціальної політики України та Національної сервісної служби в Україні, Меджибізький ЦНСП, для покращення умов роботи з питань захисту дітей, організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, зокрема вимушено переміщеним прийомним, патронатним, опікунським сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу, отримав допомогу – ноутбук.
   Меджибізький центр надання соціальних послуг щиро дякує за надану допомогу у такий складний час. Маємо надію, що наш центр і надалі буде мати підтримку для покращення умов праці фахівців задля розв'язання питань сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщених сімей, патронатних, прийомних, опікунських сімей та ДБСТ.
- #CiACMonitoringProject
- #МоніторингПотреб