Меджибізька селищна рада вітає всіх освітян Меджибізької громади з Вашим професійним святом!

Дата: 02.10.2022 08:28

Фото без описуСвоїми здобутками Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Переконаний, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості. Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Тож нехай же на цьому благородному шляху Вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до Вас доля, оминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває людська довіра та любов. Натхнення Вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини!
   Від Меджибізької селищної ради, виконавчого комітету, особисто від себе бажаю Вам, дорогі освітяни, успіхів у Вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.
З повагою, селищний голова Олександр ТКАЧ!