Благодійний концерт "Рік нашої незламності"

Дата: 17.02.2023 17:00

Фото без опису 17 лютого в актовій залі   Меджибізького ліцею відбувся   благодійний концерт приурочений до   Дня Небесної Сотні та річниці від   початку повномасштабного   вторгнення росії на територію   України.
 Кожен з нас плекає у собі віру, надію,   любов, дякуючи за світанки нашим   захисникам. Кожен із нас частинкою   свого часу, можливостей, вчинків, умінь, слів, молитов, сердець, душі, щирості та відданості долучається до допомоги нашим непереможним воїнам.

Участь в концерті взяли колективи «Меджибізькі перлини», «Митківчанка», «Волосівчанка», «Бужанка», Меджибізька дитяча школа мистецтв та інші творчі діячі культури Меджибізької громади.

Увесь світ дивиться на те, як героїчно обороняють свої землі український народ та українська армія.
Слова підтримки летять до нас з усіх країн. І це додає сил та віри в те, що за нами правда — а отже, і перемога.

Кожна зібрана гривня буде використана на потреби наших мужніх захисників!
Разом до перемоги!
Слава Україні!