ХАБАР НА ЛЕТИЧІВЩИННІ!

Дата: 30.03.2023 17:04

Фото без описуДо Летичівського районного суду окружною прокуратурою скеровано обвинувальний акт за ч.1 ст.369 КК України.

Зі змісту обвинувального акту вбачається, що 59-ти річний житель  м. Вінниця будучи на підпитку, рухаючись автострадою М-30 був зупинений працівниками поліції на посту «Бохни». На виконання свої обов’язків поліцейські встановили наявність алкоголю у крові водія та склали адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП, а обвинувачений в свою чергу надав поліцейським неправомірну вигоду в розмірі 1500 грн. з метою уникнення відповідальності.

Санкцією статті визначено покарання у виді штрафу в сумі 56000 грн., обмеженням волі до 4-х років, а також позбавлення волі на той самий строк.

Прокурор

Летичівської окружної прокуратури                                  Андрій БУБЕНЦОВ