ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 27.07.2023 13:36

Шановні працівники закладів охорони здоров’я!Фото без опису

📌День медичного працівника відзначають сьогодні не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя.

🔸Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь.

🔹Останні два роки саме Ви були нашою опорою на передовій боротьби з пандемією, яка сколихнула весь світ! І всі ми думали, що це найбільше наше спільне випробування.

♦️Та від 24 лютого Ваша професія набула особливого значення – наших Захисників і Захисниць, які жертвують своїм здоров’ям і, навіть життям, боронячи Україну, захищаєте, рятуєте саме Ви – медичні працівники.

Низький уклін вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі.

♥️Особливу подяку висловлюю усім медикам Меджибізької громади за вашу сумлінну працю, співчуття, доброзичливість до пацієнтів та відданість професії, попри будь-які труднощі. Нехай ваша робота завжди приносить вам задоволення, добробут та вдячність від людей.

Нехай неодмінно здійсняться ваші плани, сподівання та мрії під мирним небом України!🇺🇦

Бережіть себе! Зі святом!

З глибокою повагою до кожного,

селищний голова Олександр ТКАЧ