ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ З РОЗРОБКИ КОНЦЕПЦІЇ ІНТЕГРОВАНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ МЕДЖИБІЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 15.01.2024 13:00

Фото без описуПовідомлення про проведення громадського обговорення

з розробки Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької територіальної громади Хмельницького району Хмельницької області

Меджибізька  територіальна громада розпочала процес виготовлення Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької  територіальної громади.

Концепція інтегрованого розвитку громади – документ стратегічного планування, який визначає довгострокові, міждисциплінарні, просторові та соціально-економічні пріоритети розвитку території, є вихідними даними для розроблення містобудівної документації, в які покладені принципи сталого розвитку з метою підвищення якості життя.

Замовником проекту є виконавчий комітет Меджибізької селищної  ради, а розробник – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ ПЛЮС». Підстава розроблення – Рішення Меджибізької селищної ради від 23 листопада 2023 року № 22-51/2023.

Відповідальним за забезпечення організації розгляду пропозицій громадськості є завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Меджибізької селищної ради – Байдацька С.Л.

Стратегічна сесія – публічний захід громадського обговорення з розробки Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької територіальної громади.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Меджибізької селищної територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заяви на участь у стратегічній сесії приймаються на ім’я голови громади в паперовому та електронному вигляді  за адресою: Хмельницька обл., Хмельницький р-н, смт Меджибіж, вул. Святотроїцька, 5 та на e-mail: svetaarch@ukr.net  з 15 січня до 23 січня 2024 року. Форма заяви додається.

За результатами розгляду поданих заяв робоча група сформує перелік учасників стратегічної сесії. Стратегічна сесія щодо завдання на розроблення Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької територіальної громади  відбудеться 24.01.2023 об 11:00 за адресою: с. Требухівці вул. Довжанська, 21а.

Голові Меджибізької селищної

територіальної громади

Хмельницького району

Хмельницької області

Ткачу О.В.

(ПІБ заявника, назва, серія і номер документа,

що посвідчує особу заявника)

ідентифікаційний номер, адреса

(місце проживання, телефон)

ЗАЯВА

Прошу включити мене до складу учасників стратегічної сесії - публічного заходу громадського обговорення з розробки Концепції інтегрованого розвитку території Меджибізької територіальної громади, як представника:

• локальної територіальної громади;
  • ключових спільнот громади;
  • заінтересованих сторін;
  • органу місцевого самоврядування

Під час проведення стратегічної сесії обираю для обговорення та надання пропозицій наступні тематичні напрямки:

• Економіка, підприємництво та земельні відносини;
  • Екологія;
  • Соціальна сфера та соціальний захист;
  • Туристично-рекреаційний напрям;
  • Історико-культурна спадщина

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від      1 червня 2010 року, № 2297- VI надаю Меджибізькій селищній раді згоду на обробку та оприлюднення моїх особистих даних.

____________ 2024 р.                                                                   ___________________ (підпис)