РІДНИМ ГЕРОЇВ ВРУЧИЛИ НАГОРОДИ

Дата: 23.02.2024 16:15

Фото без опису23 лютого високі державні нагороди рідним Героїв вручали перший заступник начальника Хмельницької військової районної адміністрації Віктор ПАЛАМАРЧУК, селищний голова Олександр ТКАЧ та начальник 5 відділу Хмельницького РТЦК СП підполковник Олег ГУЛЬКО.

📄Згідно з Указами Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами за мужність III ступеня посмертно нагороджено:

ЖИТКОМЛІНОВА Юрія Михайловича,

МАГЛИЧА Сергія Сергійовича.

Фото без опису  Фото без опису

📄Указом Президента України, за особисту мужність і самовідданні дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений медаллю "За військову службу Україні" ШИНКАРУК Ігор Васильович. Нагороду отримала мати Лариса Степанівна, так як син перебуває на лікуванні.

🔸Звертаючись до матерів та дружин селищний голова Олександр ТКАЧ висловив щирі співчуття родинам загиблих.

Також подякував від імені Президента та всього українського народу за відвагу та патріотизм. Кожен є Героєм новітньої епохи.

🔹Слава українським Захисникам!

🕯️Вічна памʼять загиблим!