УЧЕНЬ – ЦЕ НЕ ПОСУДИНА, ЯКУ ПОТРІБНО НАПОВНИТИ, А ФАКЕЛ, ЯКИЙ ТРЕБА ЗАПАЛИТИ

Дата: 07.03.2024 09:06

Фото без описуСьогодні ми стали тими самими факелами, які запалив колектив Голосківського ліцею.

✅06 березня педагоги Голосківського ліцею на чолі з керівником закладу Ольгою ДЯДИК презентували свої знання та вміння на семінарі -управлінській майстерці, для керівників закладів загальної середньої освіти Меджибізької ТГ з теми «Цифрове середовище керівника закладу освіти в умовах атестації 2024». Долучилися до заходу селищний голова Олександр ТКАЧ та начальниця відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерина ГЛЯДЧЕНКО.

Фото без опису  Фото без опису

📌Відкрила захід директор ліцею Ольга ДЯДИК з презентацією закладу про цифрову трансформацію системи освіти.Фото без опису

Заступник директора з навчально-виховної роботи Любов НОВАК провела атестаційний івент. Також до заходу долучилися педагогічний колектив та учнівське самоврядування, які провели рефлексивне заняття, квест, майстер клас, ознайомили з усіма можливими веб-порталами для ефективної організації роботи, повністю пронизивши захід темою впровадження нового положення про атестацію педагогічних працівників.

🔹Якість життя людини залежить від вміння аналізувати, систематизувати, прогнозувати результати й організовувати свої дії для досягнення мети.

Фото без опису  Фото без опису

🔸Презентований практичний досвід відобразив процедуру проведення атестації як виклик, який насправді дає нові можливості для розвитку педагога. Корисні поради, щире спілкування, а також неоціненний багаж потрібної інформації, що стануть поштовхом для подальшого розвитку освіти нашої громади.Фото без опису