06 Грудня, 2023 р., 09:22
Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани!
05 Грудня, 2023 р., 08:00
Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю та вагому допомогу ЗСУ.
21 Листопада, 2023 р., 09:00
 Щорічно, 21 листопада, на теренах України відзначається   День Гідності та Свободи. Ця знакова подія з трагічним скорботним забарвленням символізує боротьбу українського народу за гідне життя у процвітаючій, вільній, демократичній, соціальній, правовій державі. День Гідності та Свободи став зразком утвердження ідеалів свободи й демократії в Україні.
09 Листопада, 2023 р., 10:00
Шановні працівники культури
07 Листопада, 2023 р., 13:41
07 листопада селищний голова Олександр Ткач провів виїзний прийом громадян у Шрубківському старостинському окрузі.
05 Жовтня, 2023 р., 10:04
13 жовтня 2023 року,з 12.00-13.30, в приміщенні ЦНАП, за адресою: с.Требухівці вул Довжанська 21а, буде проводити особистий прийом громадян Перший заступник начальника обласної військової адміністрації - Сергій ТЮРІН.
01 Жовтня, 2023 р., 15:50
Світ змінюється. У минуле відходять старі дати і звички, ми повертаємося до наших витоків та створюємо нові традиції.