22 Червня, 2021 р., 16:04
18 червня відбулася онлайн-нарада з питань здійснення державної регуляторної політики та проведення дерегуляції у сфері господарської діяльності на місцевому рівні, а також приватизації державного майна на території територіальних громад. Провів її перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін.
22 Червня, 2021 р., 15:30
Медична галузь завжди була, є й буде пріоритетом діяльності влади Меджибізької громади. Меджибізька селищна рада постійно сприяє модернізації та технічному оновленню закладів охорони здоров’я, які функціонують на території громади.
08 Червня, 2021 р., 10:02
Шановні мешканці Меджибізької територіальної громади!
21 Грудня, 2020 р., 17:12
Сьогодні 21 грудня розпочали роботи з реконструкції системи вуличного освітлення на вул.Богдана Хмельницкого в с.Требухівці
05 Листопада, 2020 р., 14:00
Селищна рада оголошувала конкурс для просторового облаштування території біля Меджибізької ДШМ. Метою проекту було інфраструктурне облаштування території, яка знаходиться поряд із туристичним об'єктом - фортецею.
01 Жовтня, 2020 р., 15:07
Тепер, щоб перемогти в проекті потрібна підтримка жителів Меджибізької громади в голосуванні: https://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2020-golosuem/
26 Вересня, 2019 р., 09:49
Відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 280-р «Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році», Меджибізькій ОТГ виділено коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад в сумі 3353,800 тис. грн.