15 Грудня, 2023 р., 14:05
15 грудня відзначається День працівників суду України. Від їхньої фахової роботи залежить, чи буде наше суспільство правовим та демократичним, чи буде дотримуватися обраного шляху. Бажаю усім працівникам суду неупередженості та мудрості в ухваленні рішень. Продовжуйте й надалі віддано служити суду України та його народу! Міцного здоров'я, добробуту вам і вашим родинам, мирного неба над головою та Перемоги Україні!                                                                                                                  З повагою, селищний голова                                                                                                                                      Олександр ТКАЧ!
15 Грудня, 2023 р., 13:16
14 Грудня, 2023 р., 08:44
Пам’ятаємо тих, хто ціною надлюдських зусиль, власного здоров’я, а часом, і життя, захищав від невидимого ворога не тільки Україну, а й усе людство.
11 Грудня, 2023 р., 08:49
Щодня зранку до вечора в селі Лисогірка небайдужі жителі плетуть маскувальні сітки для військових. Вони облаштувались в будинку культури населеного пункту. Жінки і діти, тут для всіх є робота: одні приносять тканини, інші ріжуть, треті плетуть.
09 Грудня, 2023 р., 08:46
4-5 грудня відбувся XVІІ Український муніципальний форум у Києві.