11 Січня, 2024 р., 08:37
Під час чергового засідання виконавчого комітету, яке пройшло сьогодні, 10 січня під головуванням селищного голови Олександра Ткача, було обговорено 13 важливих для життєдіяльності громади питань.
09 Січня, 2024 р., 15:57
Шановні мешканці громади!
05 Січня, 2024 р., 08:52
 Сьогодні, 05 січня виповнюється рік з дня загибелі нашого Героя Новіцького Олексія. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя.
03 Січня, 2024 р., 14:36
6 січня в Україні відзначають одне з найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. У народі це свято відоме як Водохреща. Цього дня в храмах і на водоймах освячують воду, хто бажає, занурюється в крижану ополонку, адже водохресна вода вважається цілющою та благодатною. Проте, святкуючи, варто пам’ятати про дотримання правил безпеки під час перебування на зимових водоймах і під час пірнання в ополонку.