02 Грудня, 2021 р., 08:51
Директор Меджибізького центру надання соціальних послуг Лалі Штаманетян 19 листопада провела бесіду з імовірним кривдником. Під час бесіди були з`ясовані обставини конфлікту.
02 Грудня, 2021 р., 08:40
Нещодавно на Хмельниччині в результаті пожежі, яка виникла у житловому будинку, загинули діти дошкільного віку. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало порушення правил експлуатації пічного опалення.
02 Грудня, 2021 р., 08:38
Якщо людина залишається зимою без домівки, це дуже страшно. Ще страшніше коли в людини немає документів і вона хвора.
19 Листопада, 2021 р., 16:17
На базі Меджибізького центру надання соціальних послуг функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.
04 Жовтня, 2021 р., 14:20
Під таким гаслом за сприянням Хмельницької обласної державної адміністрації обласний центр соціальних служб спільно із соціальними партнерами проводить благодійну акцію для дітей пільгових категорій та дітей, родини яких опинились у складних життєвих обставинах.
08 Вересня, 2021 р., 13:55
Напередодні нового навчального року Меджибізький центр надання соціальних послуг вкотре провів щорічну благодійну акцію - «Збери дитину до школи»