05 Лютого, 2024 р., 12:47
Меджибізька ТГ вчергове надала підтримку нашому військовому.
31 Січня, 2024 р., 13:24
Під головуванням керівника Летичівської окружної прокуратури Сергія Сухореброго 30 січня 2024 року проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану запобігання та боротьби із злочинністю в умовах воєнного стану, вжиття скоординованих дій, спрямованих на протидію кримінальним правопорушенням, вчинених в умовах воєнного стану та на пріоритетних напрямках.
26 Січня, 2024 р., 11:52
Меджибізька ТГ вчергове надала допомогу для наших військових.
26 Січня, 2024 р., 10:46
Кабінет Міністрів розпочав прийом заявок на отримання премії за особливі досягнення молоді у розбудові України за 2023 рік.
23 Січня, 2024 р., 11:54

22 Січня, 2024 р., 11:55
📌Сьогодні, 22 січня наша держава відзначає День Соборності України! В цей день, 106 років тому, Українська Народна Республіка проголосила незалежність, а вже через рік, того ж дня, було проголошено Акт злуки УНР І ЗУНР.   22 січня 1919 року стало днем історичного об’єднання українських земель в одній державі, що увінчало соборницькі прагнення українців, розділених кордонами тогочасних імперій.   📜Ця дата навіки увійшла в історію нашого народу, як велике національне свято – день єднання нації, єднання сердець і соборності душ!